SP32-Bielsko-Biala-logo

Projekt „SZKOLNY GLOBTROTER”

TRASA 1

TRASA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Dystans:

1.5 km

Czas:

30 min.

Na rozgrzewkę – prawdziwa nowość! To Trasa Edukacji Ekologicznej wytyczona niedawno w Wapienicy. Rozpoczynamy wędrówkę z parkingu przy stadionie SPRINT. Idziemy w kierunku ul. Telimeny. Już na początku ujrzymy strzałki wskazujące przebieg ścieżki. Spacerujemy od atrakcji do atrakcji.
Na rozgrzewkę – prawdziwa nowość! To Trasa Edukacji Ekologicznej wytyczona niedawno w Wapienicy. Rozpoczynamy wędrówkę z parkingu przy stadionie SPRINT. Idziemy w kierunku ul. Telimeny. Już na początku ujrzymy strzałki wskazujące przebieg ścieżki. Spacerujemy od atrakcji do atrakcji. Pokonamy w ten sposób ok. 1,5 km. Jeśli nie jesteśmy zmotoryzowani, możemy podjechać z centrum Wapienicy autobusem linii 16 na przystanek „Wapienica Stadion” i stamtąd rozpocząć wędrówkę.

NAWIGUJ PO TRASIE !

Pobierz szczegółowy przebieg trasy w postaci śladu GPS i nawiguj po trasie w swoim ulubionym urządzeniu

Trasa powstała w ramach projektu „Rewitalizacja miejskich systemów nadbrzeżnych wraz z utworzeniem Centrum Edukacji Ekologicznej w mieście Bielsko-Biała”. Pojawiły się tutaj różnorodne elementy małej architektury, m.in. „klasa w krajobrazie”, domek dla owadów, ławki, siedziska, kosze na śmieci, tablice informacyjne czy drewniana konstrukcja w kształcie sześcianu z liściem.

ZOBACZ POZOSTAŁE TRASY !

Copyright © 2016-2023 Mapa-Krajoznawcza.pl - All rights reserved.

Crafted with & by
MARROB Studio Interactive
[ZERA GROUP sp. z o.o.]